Doypack Ambalaj Şeffaf Poşet Eska Ambalaj Firması

Güvenli gıdanın adresi olan kilitli doypack ambalaj, en kaliteli paketleme sistemlerinden biridir. Mucidi Fransız Louis Doyen’in baş harflerini almıştır. Toz ve sıvı ürünlerin paketlenmesin de kullanılan bu ürünler, maliyeti kısaltarak cebinize katkı yapar. Sıvı gıdalar için de kullanılan paketlerin kapaklı modelleri daha çok bilinmektedir. Gıda içi ve gıda dışı paketlemeler için tercih edilen doypack, firmalara ürün çeşitliliği sunmaktadır. Pencereli modellerde de içinin görünebilir olmasıyla alıcılara güvenli bir alışverişi sunmaktadır. Tüketicilerin diğer sevdiği özelliği ise kullanımdan sonra tekrar ağzı kapatılarak rafta kolay bir şekilde ayakta durmasıdır. İhtiyaca uygun pratik çözümler üreten firmamız sizler için en iyi fiyatları belirleyerek üretimlere başlamaktadır. Siz de kaliteli doypack torba için bize ulaşabilirsiniz.

Doypack Ambalaj ve Şeffaf Poşet Ürünleri

Kraft Pencereli Doypack: Kâğıt kaplaması ile cezbeden kraft pencereli paketler, gıda malzemelerinin tüketilebilir olmasını göstermesi açısından önemlidir. Bunun yanında da baskılama özelliğiyle reklam fırsatı sunmaktadır.

Alüminyum Doypack: Parlak alüminyumu nedeniyle müşterilerinin ilgisini çeken paketler satış rekorları kırarak firmalara kazanç sağlamaktadır. Kilit sistemiyle güvenli olduğunu göstererek, genellikle şekerleme ve baharatlar için kullanılır.

Şeffaf Poşet Ambalaj: Arka yüzü kapalı ve ön yüzünün şeffaf olmasıyla hem tasarımsal açıdan hem de gıdalarının tazeliğinin görünmesi açısından avantaj verir. Arkasına yapılan baskıyla da reklam kullanabilirsiniz. Güven sorunu olanlar için tercih edilebilir bir üründür.

Kapaklı Doypack: Gıdaya dış teması önleyen kapaklı doypack ile gıda hijyenini üst seviyede tutarak güvenli bir alışveriş oluşturur. İçindeki hava miktarının minimum seviye de olması da ürünün tazeliğini korumaktadır.

Baskılı Doypack: İşletmelerin isteğine uygun tasarımlanan logo ve reklam alanı ile paketlere yapılan baskılar sizi yükseklere çıkararak kazancınızı arttırır. Büyük firmaların en çok tercih ettiği doypack paketlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir