Alex Eis Teknolojisi İle Tanışın – Lazer Epilasyon Cihazı

Alex Eis, IPL teknolojisi adı verilen güzellik cihazları sınıfında yer alan bir cihazdır. IPL cihazları epilasyon, leke, damar ve kırışıklık tedavilerinde son teknoloji ile tasarlanmış güzellik cihazlardır. Alex Eis lazerden farklı olarak çalışan ve lazer benzer endikasyonlar için kullanılan yeni bir cihazdır. Lazerden farklı olarak ışını saçılma şeklinde verdiğinden tek atışla hem epilasyon hem leke sorununa kökten çözüm sunar. Epilasyonda tüylerin çıkış, dinlenme ve çıkış sürelerine uygun olarak yeni çıkan tüylere sürekli atış yapılması gerektiğinden bu tek atış 8 ile 10 seans kadar uygulanır. Uygulama sonunda hem leke gibi cilt sorunlarına hem de tüylere kökten çözüm sağlanmış olur.

Alex Eis’in Üstün Özellikleri

Alex Eis, klasik lazer cihazlarına göre çok daha etkili ve kesin çözümler sunan bir cihazdır. Soğuk üfleme özelliği ile lazer esnasında cihazdan yayılan ısıdan dolayı uygulanan kişi hiçbir rahatsızlık hissetmez. Epilasyon esnasında acı ve yanma hissinden şikâyetçi olan bayanlar için ideal bir cihazdır. Hassas cilde sahip olan kişiler için kızarıklık gibi sorunlar meydana getirmediği için oldukça kullanışlıdır. Lazere göre çok daha gelişmiş ve az komplikasyonu olan Alex Eis lazer cihazları ile dermatolojik sorunlarınıza ve tüy problemine aynı uygulama ile çözüm bulabilirsiniz. Kozmetik sorunlara sonsuza dek net çözüm bulmak isterseniz bu cihaz tam size göre diyebiliriz.

En Kaliteli ve Güvenli Alex Eis Hizmeti

Lazer sistemleri sektöründe gelişen teknoloji ile her geçen gün yeni cihazlar piyasaya sürülüyor. Farklı markalar ve farklı özellikler ile sunulan cihazların her biri aynı etkiye sahip olmayabiliyor. Bu nedenle lazer ve cilt sorunları konusunda çözüm sunan Alex Eis’in de kaliteli ve güvenli bir marka özellikleri ile uygulanmasında fayda vardır. Lazer epilasyon ve cilt bakım cihazları konusunda uzun yıllardır hizmet veren Alex Medikal en yeni teknoloji cihazları kalite güvencesi ile garantili olarak hizmetinize sunuyor. Tüm cihazları garantili olan firma marka güvencesi ile kullanımınıza sunuyor. Alex Eis http://www.alexmedikal.com/urun/alex-eis/19 lazer cihazlarını tüm lazer epilasyon ve cilt bakım cihazlarını uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile  internet adresinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir